"Yaşlılarımız Onurumuzdur."

Özel Sefa Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi toplumsal geleneğimizin ayrılmaz bir parçası olan büyüklere saygıyı esas alan bir anlayışla kurulmuştur.

Başkent Ankara da hizmet veren Özel Sefa Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi toplam 184 yatak kapasiteli hizmet binasında yaşlılarımızın her türlü beklentisini cevaplayacak alt yapısı ve hizmet anlayışı ile profesyonel hizmet talebindeki konuklarımıza güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Ankara'nın hakim tepelerinden Kırkkonaklarda bulunan hizmet binası ve Gölbaşı'nda Eymir Gölü yakınındaki sosyal tesisleriyle faaliyetine başlayan Özel Sefa Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi misafirleri için aile sıcaklığında bir huzur ortamıdır.

SEFA HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM MERKEZİ Çağdaş ve modern çizgisi ile insan sevgisinden yola çıkarak,yatılı bakım hizmeti vermek için kurulmuştur.Profesyonel kadromuz, farklı modern binamızda kaliteli çizgimiz ile insan yaşamına saygı duyarak hizmet veriyor, büyüklerimizin yaşam standartlarını artırıyoruz.

SEFA HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM MERKEZİ aile sıcaklığını aratmayacak bir huzur ortamıdır.

Alzheimer, Demans, Parkinson, Şizofren, yatalak yaşlılarımıza uzman personelle tıbbi sağlık hizmeti destekli bakım imkanı.

Odalarımızda rahatınız için gereken her türlü konforu bulmanız mümkün.

Özel Bakım gereken ya da yatağa bağımlı konuklarımızı ağırlayacağımız odalarımız ve tıbbi teçhizatlarımız mevcuttur.

5 Kat 20 Daireden oluşan huzurevimizin her katında 8 banyo 2 mutfak 8 tuvalet bulunmaktadır.